Kadra

Trenerzy

Michał Niemiec

Prezes Prezes i założyciel klubu. Trener-koordynator klubu UKT Radość. Mistrz Polski Juniorów 1978 r. Wielokrotny reprezentant Polski, członek drużyny w rozgrywkach o Puchar Davisa w roku 1978. Były zawodnik AZS-u Warszawa, następnie WKT Mery. Absolwent Wydziału Business & Administration Bradley University w Peoria Illinois.

 

Hanna Wyszyńska-Niemiec

Instruktorka tenisa Instruktor tenisa. Brązowa medalistka MP Juniorów w deblu, w 1978 r. Ćwierćfinalistka MP Seniorów w 1979 r. Była zawodniczka CWKS Legia, następnie KS Warszawianka. Absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Jan Marchewka

Instruktor treningu ogólnorozwojowego Instruktor lekkiej atletyki, odpowiedzialny za trening ogólnorozwojowy w UKT Radość ’90. Wybitny lekkoatleta. Reprezentant Polski,wielokrotny medalista Mistrzostw Polski na długich dystansach.Vice- Mistrz Polski na 10 km w roku 1987 Mistrz Polski na 10 km i brązowy medalista na 5 km w roku 1988. Brązowy medalista Mistrzostw Polski w maratonie w 1991 roku. Były zawodnik CWKS Legia.

 

Anna Niemiec

trener tenisa Instruktor tenisa oraz była zawodniczka UKT Radość’90, wielokrotna medalistka MP w różnych kategoriach wiekowych. Absolwentka Wydziału dziennikarstwa UW.

 

Mariusz Furmański

instruktor tenisa Instruktor tenisa z wieloletnim doświadczeniem. Były zawodnik WKT Mera.

 

Grażyna Niemiec

instruktorka tenisa Instruktor tenisa oraz była zawodniczka UKT Radość ’90. Absolwentka Wydziału Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Warszawskim i studentka Wydziału Architektury na Politechnice Warszawskiej.

 

Działacze

Stanisław Bisiński

działacz tenisowy Wieloletni vice-prezes do spraw sportowych oraz licencjonowany sędzia tenisowy.

 

Tadeusz Niemiec

 

działacz tenisowy Wieloletni skarbnik. Zajmuje się w klubie sprawami organizacyjnymi i statystyką.